Władza Rodzicielska Białystok
Mamy dostępnych 3 prawników od władzy rodzicielskiej w Białymstoku
Zapytaj o cenę i termin realizacji usługi lub zamów ją przez formularz całodobowo albo zadzwoń dziś 7.00 – 21.00.
Dzwoniąc pod podany numer lub kontaktując się przez formularz, użytkownik akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Lexango.pl
- Zobacz również:
Nasi prawnicy od prawa rodzinnego w w Białymstoku
Anna Adamczuk
Zweryfikowany prawnik
Usługa: Władza Rodzicielska
Obsługiwany obszar:
Białystok i okolice
Jestem dostępny
Zamów usługę u mnie
Opinia
ocena: 5
"Bardzo solidna osoba, mega zaangażowana w swoją pracę, a przy tym bardzo kompetentna, zwracająca uwagę na wiele szczegółów oraz podchodząca do sprawy wielowariantowo. Dziękuję bardzo, bardzo polecam"
Zamów lub zapytaj o usługę teraz!
Iwona Chrzanowska
Zweryfikowany prawnik
Usługa: Władza Rodzicielska
Obsługiwany obszar:
Białystok i okolice
Jestem dostępny
Zamów usługę u mnie
Ceny od 200 zł
Adwokat Iwona Chrzanowska jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Aplikację adwokacką ukończyła w 2012 r. przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Białymstoku, gdzie po złożonym w marcu 2013 r. egzaminie adwokackim została wpisana na listę
...
Zamów lub zapytaj o usługę teraz!
Ewa Andrzejewska
Zweryfikowany prawnik
Usługa: Władza Rodzicielska
Obsługiwany obszar:
Białystok i okolice
Jestem dostępny
Zamów usługę u mnie
Ceny od 200 zł
Opinia z Internetu
ocena: 5
"Pani Adwokat jest bardzo komunikatywna, cierpliwa i wyrozumiała w kwestii wszystkich pytań – z dużym profesjonalizmem dokładnie wyjaśniała wszystkie zawiłe prawnie kwestie i wątpliwości."
Żródło opinii: Serwis Panoramafirm.pl
Zamów lub zapytaj o usługę teraz!
Kamil Klemienia
Zweryfikowany prawnik
Usługa: Władza Rodzicielska
Obsługiwany obszar:
Białystok i okolice
Opinia
ocena: 5
"Oprócz fachowej, rzetelnej profesjonalnej porady, kierując się Etyką Pan Kamil okazał również taką wartość jak człowieczeństwo. Podczas rozmowy zostałam zrozumiana, otrzymałam wsparcie jakiego potrzebowałam I ogromną życzliwość, której tak naprawdę potrzebowałam. Podał mi tzw Rękę w moim obecnym położeniu, gdzie rzadko jest w obecnych czasach na akt bezinteresowności z drugiej strony. Pan Kamil oprócz wiedzy jest dobrym człowiekiem. Polecam usługi tej Kancelarii I Pana Kamila.
Dziękuję....."
Prawnik tymczasowo niedostępny
Pytania od klientów
Ze swojego pierwszego związku mam dziecko. Ojciec dziecka płaci alimenty, ma ograniczoną władzę rodzicielską. Z dzieckiem nie widuje się wcale, jedynie co to płaci alimenty na czas. Rozstaliśmy się jak córka miała pół roczku. Od tamtego czasu nie spotkał się z nią nawet raz. Chciałabym wystąpić o całkowite odebranie mu władzy rodzicielskiej. Czy w takiej sytuacji mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie? Córka za ojca uważa mojego obecnego partnera. Chcemy, żeby to on miał nad nią władzę rodzicielską. Mogę poprosić o to w jednym wniosku do sądu? Czy powinnam złożyć dwa osobne? Jestem w stanie przedstawić dokumentację, która pokaże, że to obecny partner zajmuje się wychowaniem dziecka. Tylko nie wiem czy jest to konieczne. Bardzo poproszę o wskazówki jak napisać wniosek.
Za rok będę już pełnoletnia. Moi rodzice rozstali się, jak byłam w 4 klasie. Zamieszkałam wtedy z mamą. Mama znalazła sobie chłopaka i chce się do niego przeprowadzić. Ale ja nie chcę iść tam razem z nią. Czy jest opcja, żebym mogła mieszkać sama przez ten czas, kiedy jeszcze nie mam 18 lat? Jest też opcja, że zamieszkam z tatą. Pomyślałam, że jeśli mama się nie zgodzi, żebym poszła do taty albo została na obecnym mieszkaniu sama to pójdę do sądu, żeby odebrali jej władzę rodzicielską nade mną. Jest to możliwe?
Chcę odejść od męża, ale boję się, że zabierze mi dziecko. Przy rozprawie rozwodowej na pewno zatrudni prawnika i będzie starał się postawić mnie w jak najgorszym świetle. Tylko po to, żeby zabrać mi córeczkę. Jej wychowywaniem zajmuję się praktycznie sama. Mąż poświęca jej bardzo mało czasu. Czy sąd weźmie pod uwagę przy ustalaniu władzy rodzicielskiej to, że to ja się zajmuję córeczką? Jeśli miałby mi zabrać dziecko, to wolałabym już przy nim zostać i zrezygnować z rozwodu. Decydując o władzy rodzicielskiej i o tym przy kim ma zostać dziecko, uwzględnia się również opinię samego dziecka? Można przesłuchać kilkuletnie dziecko, ale w taki sposób, żeby nie było to zbytnio stresujące dla córki?
Mam 17 lat i na dniach będę rodzić. Ale nie chcę tego dziecka. Jestem za młoda na matkę i chcę ukończyć szkołę, pójść na studia. Zaszłam w ciążę z chłopakiem starszym od siebie. Poinformowałam go o ciąży i o tym, że nie chcę dziecka. Zastanawiam się co mam zrobić w szpitalu, żeby nie kazali mi się nim zająć. Czy od razu przy porodzie mam się zrzec władzy rodzicielskiej? Ojciec dziecka powiedział, że tak nie można postępować, ale ja naprawdę nie chcę być matką. Czy jako ojciec może przyjechać do szpitala i zabrać dziecko do siebie? Będą konieczne jakieś badania, żeby potwierdzić, że dziecko jest jego, czy z góry będzie miał władzę rodzicielską?